ANSVARLEGE

Hovedpastor
Erhard Hermansen
erhard.hermansen@frikyrkja.no
mobil: 90061511
Barne- og familiearbeidar
Thea Frøystad
tk@fribu.no
mobil: 41932868
Ungdomsarbeidar
Linn Therese Sævik
linn.therese@frikyrkja.no
mobil: 97983305
Kontormedarbeidar
May Irene Myren
may.irene.myren@frikyrkja.no
Mobil: 41432987
Eldsterådet
Jan Magne Goksøyr, leiar
janmagne@goksoyr.com
mobil: 99015114
Andre medlemar
Diakonrådet
Åse Myklebust, fung. leiar
t.myklebust@tussa.com
mobil: 99593050
Andre medlemar
Bruktbutikken
Aase Nerem Bø
aaseogolearild@gmail.com
mobil: 46838810
Smågrupper
Erhard Hermansen
erhard.hermansen@frikyrkja.no
mobil: 90061511
FriBU Barne- og ungdomsarbeid
Thea Frøystad
tk@fribu.no
mobil: 41932868
Andre leiarar
Misjonskontakt
Karianne Stenersløkken Kvalsvik
karianne_s84@hotmail.com
mobil: 97698745
Kirkens Nødhjelp kontakt
Aase Nerem Bø
aaseogolearild@gmail.com
mobil: 46838810
Nettsider
Torger Kvalsund
torger@frikyrkja.net
mobil: 90846303

OM OSS

Herøy FrikyrkjeHerøy Frikyrkje vart stifta i 1912 og er i dag ein aktiv kyrkjelyd med nærare 450 medlemmar. Kvar veke er det gudstenester, møter, cellegrupper, bønesamver og ymse kurs. Alle er velkomen til alle våre samlingar. Ofte har vi møteseriar med forkynnarar utanfrå kyrkjelyden.

Herøy Frikyrkje har eit rikt barne- og ungdomsarbeid med søndagsskule, to barnekor, sjøspeidargruppe, KRIK, konfirmantarbeid, fx HERØY ungdomskveldar og Herøy Gospelkor med meir.

I Herøy Frikyrkje ynskjer vi å ta alle dine behov på alvor. Og vi legg opp til aktivitetar, gudstenester og samlingar som passar for deg. Den beste måte å bli kjent med oss på, er å ta ein tur innom ein av samlingane våre. ...meir

HER FINN DU OSS

kyrkja
Fosnavåg Sentrum  [Kart]
Igesundvegen 18
kontortid
tysdag til fredag kl. 10.00-15.00
postadresse
Herøy Frikyrkje
box 71
6099 Fosnavåg
e-postadresse
heroy@frikyrkja.no
telefon
70087800
bankkonto
6566 05 02356 - Nordea
3909 30 49261 - Sparebanken Møre
3998 04 16554 - Sparebank 1 Søre Sunnmøre
Opningstider Bruktbutikken
mandag 12.00-16.30
tirsdag 12.00-16.30
onsdag kl. 12.00-16.30
torsdag kl. 12.00-16.30
fredag kl. 12.00-16.30
laurdag kl. 11.00-15.00

DIVERSE

Prosedyrer
Prosedyrer i saker med seksuelt grenseoverskridende adferd